کد خبر: 224741
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴

«کوییک» در نخستین ارزیابی خود توانست سه‌ ستاره کیفیت دریافت کرده و خود را به‌عنوان ارزان‌ترین خودرو 3‌ستاره کیفی کشور معرفی کند.

  به گزارش «اخبار خودرو»، شش محصول تولید گروه سایپا در آخرین گزارش ارزشیابی ملی خودروهای داخلی، در جمع خودروهای 4ستاره کیفی قرار گرفتند و «کوییک» نیز در نخستین ارزیابی خود توانست سه‌ ستاره کیفیت دریافت کرده و خود را به‌‌عنوان ارزان‌‌ترین خودرو 3‌ستاره کیفی کشور معرفی کند.
خودروهای کیاسراتو، چانگان CS35، آریو دنده‌ای و اتوماتیک، پارس‌ تندر و ساندرو اتوماتیک در گزارش ارزشیابی خودروهای داخلی موفق به دریافت چهارستاره کیفی شدند.
خودرو کوییک هم که به‌ عنوان یک محصول جدید گروه خودروسازی سایپا وارد بازار شده، برای نخستین‌بار مورد ارزیابی کیفی قرار گرفت و توانست سه‌ ستاره کیفی دریافت کند. ضمن این ‌که این محصول در بین خودروهای سه‌‌ستاره موجود، ارزان‌ترین خودرو کشور محسوب می‌شود. خودروهای خانواده پراید و تیبا که اقتصادی‌ترین محصولات تولید داخل به‌حساب می‌آیند، نیز در این گزارش، دو ستاره کیفی دریافت کردند.
نکته قابل‌توجه در این گزارش، حفظ سطح کیفی خودروهای تولید گروه خودروسازی سایپا است که موجب شده سبد محصولات این گروه بیشترین تعداد خودروهای چهارستاره ساخت داخل را به‌ خود اختصاص دهد.
حفظ کیفیت محصولات سایپا در حالی صورت گرفته که این گروه در یک‌ سال گذشته تحت تحریم‌های گسترده بین‌المللی و محدودیت‌های مختلفی قرار داشته اما با تمهیدات مدیریتی و انجام نظارت‌های مستمر توانسته کیفیت محصولات خود را در بالاترین سطح حفظ کند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =

آخرین اخبار

بین الملل