«جی ‌تی رادیال» از قهرمان مسابقات دریفت فرانسه حمایت کرد

جی‌تی رادیال از بنجامین بولبس «Benjamin Boulbes» راننده فرانسوی مسابقات دریفت در مسابقات قهرمانی سال ۲۰۲۰ حمایت کرد. این راننده خوشنام تابه‌حال موفق به کسب چهار قهرمانی متوالی در مسابقات الایت دریفت فدراسیون اتومبیلرانی فرانسه «FFSA » شده است. 

به گزارش «اخبار خودرو»، شیوع بیماری کوید-۱۹ باعث کوتاه شدن مدت زمان برگزاری مسابقات فصل جاری و به پنج رانده شد و در نهایت بولبس با کسب یک‌هزار و ۴۵ امتیاز و سه مقام قهرمانی و چهار پل‌پزیش در جایگاه قهرمانی فصل قرار گرفت. 

بولبس پیش از این موفق به قهرمانی در فصل‌های ۲۰۱۰، ۲۰۱۳، ۲۰۱۴‌، ۲۰۱۷، ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ این مسابقات شده بود. او با ب‌ام‌و M۳ اتاق E۹۳M که توان خود را از پیشرانه ۱۲۰۰اسب‌بخاری شورولت با کد LSX۳۷۶ می‌گیرد، در مسابقات فصل ۲۰۲۰ حاضر شده بود. این توان ۱۲۰۰اسب‌بخاری از طریق تایرهای تابستانی شرکت جی‌تی رادیال در سری جامپیرو SX۲ به سطح آسفالت منتقل می‌شد. 

این تایرهای تابستانی به‌طور خاص برای عملکرد بهتر راننده در مسابقات دریفت طراحی شده‌اند که باعث افزایش چسبندگی و شتابگیری سریع این خودرو به همراه فرمان‌پذیری فوق‌العاده این خودرو شده است. 

بولبس قصد دارد با حمایت جی‌تی رادیال به غیر از مسابقات فرانسه در مسابقات قهرمانی اروپای ۲۰۲۱ هم حضور داشته باشد. با این تصمیم تایرهای جی‌تی رادیال راهی مسابقات قهرمانی اروپا خواهد شد. البته پیش از این هم در مسابقات موتوفست کانتری ۲۰۱۹ از تایرهای جی‌تی رادیال استفاده شده بود. 

بولبس گفت: «می‌خواهیم مانند هر فصل از حامیان مالی و شرکای خود که بدون آنها امکان کسب این موفقیت‌ها وجود نداشت، تشکر کنیم. جی‌تی رادیال به‌عنوان حامی اصلی ما، بیش‌از ۱۰ سال با ارائه تایرهایی با کیفیت عالی به راننده‌ها در این مسیر از ما پشتیبانی کرده و این امکان را به ما داده است که عملکرد خوبی در پیست‌های فرانسه و سراسر اروپا داشته باشیم».

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

آخرین اخبار

بین الملل