کد خبر: 234796
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۶

با تاکید بر اجرای برنامه‌های توسعه بازار در سال جاری، گفت: فروش دوهزار و ۴۰۰ میلیارد تومانی محصولات را برای سال جاری هدف‌گذاری کرده‌ایم. در کنار آن برنامه فروش ۲۰۰ میلیارد تومان در بازار قطعات یدکی را نیز دنبال خواهیم کرد.

به گزارش «اخبار خودرو»،مدیرعامل مهرکام پارس از برنامه‌های اصلاح ساختار مالی و افزایش سرمایه این شرکت از محل تجدید ارزیابی دارایی خبر داد و گفت: با خروج از ماده 141 قانون تجارت،‌ امکان دریافت تسهیلات بانکی، انتشار اوراق و تامین از بازار سرمایه فراهم خواهد شد؛ از سوی دیگر با تامین اعتبار انجام‌شده،‌ امسال تمام پروژه‌های توسعه‌ای و کیفی را به سرانجام خواهیم رساند.
مرتضی محمدی افزود: با تاکید بر اجرای برنامه‌های توسعه بازار در سال جاری، گفت: فروش دوهزار و ۴۰۰ میلیارد تومانی محصولات را برای سال جاری هدف‌گذاری کرده‌ایم. در کنار آن برنامه فروش ۲۰۰ میلیارد تومان در بازار قطعات یدکی را نیز دنبال خواهیم کرد.
وی درباره زیرساخت‌های فنی و مهندسی در مهرکام پارس، به مرحله‌ای از توانمندی رسیده که امکان تولید قطعات پلیمری با بالاترین کیفیت را برای هر محصول جدید ایران‌خودرو فراهم کرده است.
محمدی تولید طیف متنوع داشبورد، سپر، صندلی، رودری، سیستم تهویه مطبوع و سایر ملزومات پلیمری برای محصولات ایران‌خودرو را ازجمله برنامه های مهرکام.پارس دانست و گفت: امکان تولید این اقلام برای محصولات جدید ایران‌خودرو از جمله تارا نیز فراهم است.
وی افزود: در سال گذشته ۱۴۵۰میلیارد تومان از محصولات مهرکام‌پارس به فروش رفته که این عدد در حوزه محصولات پلیمری ارائه‌شده به ایران‌خودرو و ایساکو بوده است.
مدیرعامل مهرکام‌پارس بیان کرد: این شرکت در سال جاری، بیش از پیش، ایساکو را در تامین اقلام مورد نیاز بازار قطعات یدکی و خدمات پس از فروش، همراهی خواهد کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =

آخرین اخبار

بین الملل