آزادراه تهران شمال

کارشناس مرکز مدیریت راه‌ها گفت: محور چالوس و قطعه یک و چهار آزادراه تهران-شمال مسیر رفت و برگشت تا اطلاع بعدی مسدود است.

به گزارش «اخبار خودرو» به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهرداد برقی، کارشناس مرکز مدیریت راه‌ها وضعیت جاده‌های کشور را برای امروز ۲۱ آبان اعلام کرد.

وی درباره آخرین وضعیت محورهای شمالی گفت: محور چالوس و قطعه یک و چهار آزادراه تهران-شمال مسیر رفت و برگشت تا اطلاع بعدی مسدود است.

برقی درعین‌حال یادآور شد: تردد در محورهای هراز، فیروزکوه و مسیرهای رفت و برگشت آزادراه قزوین-رشت روان است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌ّها با اعلام اینکه محورهای شمالی دارای بارش برف و باران و همچنین مه‌گرفتگی در ارتفاعات گزارش شده‌اند، افزود:‌ بر اساس آخرین وضعیت جوی، در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، البرز، زنجان، قزوین، قم، مازندران، مرکزی، همدان و کردستان بارش برف و باران گزارش شده است.

وی همچنین از بارش باران در برخی از محورهای استان‌های تهران، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد و گیلان خبر داد.

برقی، محور شهداد-نهبندان، خرم‌آباد-پل دختر، کرج چالوس و قطعه یک و چهار آزادراه تهران-شمال و محور جدید هشتگرد و طالقان را محورهای مسدود شریانی اعلام کرد و گفت: محور فرعی شمشک دیزین نیز تا اطلاع بعدی مسدود است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

آخرین اخبار

بین الملل