کد خبر: 241720
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۸
پلتفرم اختصاصی PS-1

کرمان موتور با پلتفرم اختصاصی PS-1 به نخستین نمایشگاه تحول صنعت خودرو آمده است. نخستین محصول این پلتفرم قرار است سدانی باشد که به زودی مسابقه انتخاب نام آن برگزار خواهد شد.

به گزارش «اخبار خودرو»،کرمان موتور با پلتفرم اختصاصی PS-1 به نخستین نمایشگاه تحول صنعت خودرو آمده است. نخستین محصول این پلتفرم قرار است سدانی باشد که به زودی مسابقه انتخاب نام آن برگزار خواهد شد.

به گفته سامان فیروزی؛ مدیرعامل کرمان موتور این سدان در نسخه های گیربکس دستی و اتوماتیک با قیمت 400 تا 500 میلیون تومان عرضه خواهد شد.

طراحی نخستین سدان اختصاصی کرمان موتور با همکاری استودیو های ایتالیایی انجام شده و به گفته فیروزی امکان تجهیز پیشرانه آن در آینده به سیستم توربوشارژر نیز وجود دارد.

کرمان موتور برنامه تولید 60هزار دستگاهی این سدان در سال آینده را دارد و به گفته مدیرعامل این شرکت؛ نسخه کراس اوور کلاس سی آن با موتور توربو با چهره ای متمایز معرفی خواهد شد.

رونمایی از نخستین سدان اختصاصی کرمان موتور + قیمت


ذکر این نکته ضروری است که کرمان موتور با خرید پلتفرم جک J4 اقدام به توسعه این پلتفرم و داخلی سازی گسترده آن کرده است. این شرکت همچنین نسخه الکتریکی را نیز بر پایه این پلتفرم با همکاری مپنا توسعه داده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =