تولید تایر میشلن در سایت چین

شرکت فرانسوی میشلن تصمیم گرفته است که کارخانه شانگهای خود را گسترش دهد. این دومین توسعه خط چین پس از افزایش ظرفیت در سال ۲۰۲۱ به حساب می‌آید.

ظرفیت تایرهای رادیال با کارآیی بالا سبب شده است میزان درخواست یک میلیون حلقه‌ای سالانه به ۹.۵ میلیون افزایش یابد. به گفته میشلن، کار روی فاز اول این پروژه تا پایان سال ۲۰۲۶ تکمیل خواهد شد. میشلن تاکید کرده است مرحله دوم توسعه براساس تعهد به تولید پاک و کارآمد برای کاهش انتشار کربن متمرکز خواهد بود.

به‌گفته این شرکت، جدیدترین ایده‌های توسعه‌ای آنها شامل کارخانه‌ انعطاف‌پذیر، سبز و هوشمند به مساحت بیش‌از ۷۰هزارمترمربع خواهد کرد.

فلوران مِنگو، مدیرعامل میشلن در مراسم افتتاحیه این پروژه گفت: «چین بازار مهمی برای میشلن است.»

وی افزود: «از آنجاکه چین در مسیر توسعه با کیفیت بالا قرار دارد، صنعت حمل و نقل و مصرف کنندگان تقاضای بیشتری برای محصولات سبز و هوشمند دارند و در نتیجه فرصت‌های بیشتری را برای این شرکت ایجاد می‌کنند تا تجارت محلی خود را بیشتر توسعه دهند.»

کارخانه شانگهای میشلن که در سال ۲۰۰۱ ساخته شد، یکی از دو پایگاه تولید تایر در چین است. کارخانه دیگر در شن‌یانگ، استان لیائونینگ واقع شده است.

اولین پروژه توسعه این شرکت در شانگهای شامل ارتقای هوشمندانه خطوط تولید کارخانه و افزایش ظرفیت آن از ۷ میلیون به ۸.۵ میلیون دستگاه در سال بود.

میشلن همچنین ۲۸ میلیون دلار در پروژه‌ای برای تولید ۱.۳ میلیون حلقه تایر خودرو سواری در کارخانه خود در شن‌یانگ، مرکز استان لیائونینگ شمال شرقی چین سرمایه‌گذاری کرده است.

پس از تکمیل پروژه، ظرفیت تولید تایر خودروهای سواری در هر دو کارخانه به ۱۷.۳میلیون دستگاه در سال افزایش خواهد یافت. با حضور ۱۳۲ هزار و ۲۰۰ کارمند، ۹ مرکز تحقیق و توسعه و ۶۷ مرکز تولید تایر در سراسر جهان، درآمد فروش میشلن با ۲درصد رشد سالانه به ۲۳میلیارد دلار در سه فصل سال ۲۰۲۳ رسیده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =