کد خبر: 249196
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۷
میثم اروز

مدیرکل دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران از آخرین جزئیات مربوط به واردات خودرو جانبازان و پیگیری‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد.

میثم اروز در خصوص ابهامات مشمولان خودرو وارداتی گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران باتوجه به درخواست وزارت صمت مبنی‌بر تهیه وب‌سرویس آن را راه‌اندازی و برای ثبت‌سفارش در اختیار وزارت صمت قرار داده است و منتظر اقدامات بعدی از سوی سازمان تجارت ایران هستیم.

مدیرکل دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به پیگیری‌های مثبتی که سال گذشته برای خودرو جانبازان انجام شد، بیان کرد: با توجه به تقاضای ایثارگران و جانبازان آیین‌نامه واردات خودرو جانبازان اصلاح شد و با درخواست بنیاد شهید و امور ایثارگران از دولت محدودیت ۵ساله نقل و انتقال خودرو برداشته و واردات خودرو توسط شخص جانباز نیز مجاز شد.

اروز با بیان اینکه بنیاد به عنوان متولی امور ایثارگران به نمایندگی از جانبازان مشمول، پیگیر واردات خودرو آنان است، تصریح‌کرد: کار خوب دیگری که توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام شد، پیگیری تمدید مجدد بند مربوط به وارادات خودرو جانبازان ۵۰درصد و بالاتر در بودجه امسال بود که حکم تصویب شده در زمان خود دارای اعتبار است.

بر این اساس این حکم مطابق با جزء (۱۰) بند «ث» تبصره ۱۳ قانون بودجه ۱۴۰۳ تمدید شد تا اعتبار آن همچنان برقرار باشد. بنیاد به تمامی وظایف قانونی خود عمل کرده است و همچنان به طور مستمر پیگیر موضوع وارادات خودرو از سوی وزارت صمت است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =