کد خبر: 165571
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۶

برخلاف آخرین نسخه ای که از گرن توریزمو منتشر شده، تمام ۱۴۰ خودروی موجود در این بازی مجهز به یک حالت دوربین داخلی هستند که قسمت های مختلف کابین با جزئیات به نمایش می گذارد.

به گزارش اخبار خودرو ،فصل مسابقات برای آن هایی که در پشت فرمان کنسول های پلی استیشن ۴ خود، انتظار شبیه ساز جدید مسابقات «پلی فونی دیجیتال» را با عنوان «گرن توریزمو» اسپورت می کشند، روز به روز نزدیکتر می شود. هواداران این سری بازی ها از هم اکنون می توانند ازطریق روش هایی مانند «گیم استاپ»، «پلی استیشن استور» و «آمازون» آن را سفارش دهند و یا اینکه منتظر رسیدن ۱۵ نوامبر در ایالات متحده و ژاپن باشند.

۶۸۵۲۸۹٫jpg

برخلاف آخرین نسخه ای که از گرن توریزمو منتشر شده، تمام ۱۴۰ خودروی موجود در این بازی مجهز به یک حالت دوربین داخلی هستند که قسمت های مختلف کابین با جزئیات به نمایش می گذارد. تعداد ۱۹ پیست مختلف در دسترس خواهند بود که امکان مسابقه بر روی سطح سنگ فرش و خاکی را برای GT3، پروتوتایپ و سایر کلاس های مسابقه ای فراهم می کنند. آنهایی هم که به دنبال یک تجربه یک نفره از بازی گرن توریزمو اسپورت هستند، می توانند از ۱۱۷ رقابت اختصاصی آفلاین استفاده کنند. شاید هیجان انگیزترین ویژگی های بازی جدید، قابلیت سازگاری با هدست واقعیت مجازی (VR) و کیفیت تصویر ۴K در تلویزیون های سطح بالا در حالت Photomode هستند. قسمت جدید اضافه شده به Photomode، گزینه Scapes نام دارد که به بازی کننده ها اجازه می دهد که قاب و موقعیت خودروهای مورد علاقه شان در بیش از ۱۰۰۰ مکان مختلف در سراسر دنیا تنظیم کنند.

۶۸۵۲۸۶٫jpg

کسانی که از قبل این بازی را سفارش می دهند، بسته به روش ثبت سفارش شان، مزایای خود را خواهند داشت. پلی فونی دیجیتال به کسانی که گرن توریزمو اسپورت را پیش خرید می کنند، یک مجموعه از خودروهای این بازی، شامل یک فورد موستانگ گروپ B رالی، تویوتا FT-1 ویژن GT گروپ ۳ و پژو ۹۰۸ HDi FAP LMP1 هدیه می دهد.

۶۸۵۲۸۸٫jpg

منبع:پدال

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

آخرین اخبار

بین الملل