کد خبر: 200407
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۹

برابوس برای تغییرات ظاهری خودروی شما هیچ محصولی ندارد اما در عوض می‌تواند قدرت و گشتاور تولیدی خودروی شما را افزایش دهد.

به گزارش اخبار خودرو ،اگر یک دستگاه مرسدس AMG A45 یا هر مدل دیگری از مرسدس بنز کلاس A را داشته باشید، برابوس برای تغییرات ظاهری خودروی شما هیچ محصولی ندارد اما در عوض می‌تواند قدرت و گشتاور تولیدی خودروی شما را افزایش دهد. خودرویی که در تصاویر مشاهده می‌کنید، مدل پرچم‌دار A کلاس است که با نام AMG A45 4Matic شناخته می‌شود. این مدل به رینگ‌های ۱۹ اینچی یک‌تکه (مونوبلاک) برابوس به رنگ مشکی و قرمز، دیفیوزر ویژه‌ عقب و سیستم اگزوز اسپرت برابوس مجهز شده است. برابوس هنوز از تغییرات فنی مدل فیس‌لیفت AMG A45 رونمایی نکرده است اما مدل فعلی این خودرو ۴۰ اسب‌بخار قدرت و ۵۰ نیوتون‌متر گشتاور بیشتری دریافت خواهد کرد که با این حساب، قدرت تولیدی آن به ۴۰۰ اسب‌بخار با گشتاور ۵۰۰ نیوتون‌متر خواهد رسید.

با چنین قدرتی، این خودروی کوچک قادر است تنها در ۲/۴ ثانیه، سرعت خود را به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برساند. به عبارت دیگر، بسته‌ تقویتی برابوس که B45 PowerXtra نام دارد، می‌تواند قدرت خودروی A45 استاندارد را به نمونه‌ تیونینگ‌ شده خود برساند تا در ۲/۴ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند و قدرت و گشتاور آن به ترتیب ۳۸۱ اسب‌بخار و ۴۷۵ نیوتون‌متر باشد. برابوس برای مدل‌های غیر AMG نیز برنامه‌هایی دارد به‌طوری‌که مدل ‌A180، ۳۳ اسب‌بخار قدرت و ۴۰ نیوتون‌متر گشتاور قدرت بیشتر از مدل استاندارد خواهد داشت. مدل A250 نیز افزایش قدرت و گشتاوری به میزان ۳۴ اسب‌بخار و ۳۵ نیوتون‌متر را تجربه خواهد کرد. در مدل‌های دیزلی، A200 CDI حدود ۲۹ اسب‌بخار و ۵۰ نیوتون‌متر و مدل A220 CDI حدود ۴۰ اسب‌بخار و ۶۰ نیوتون‌متر گشتاور بیشتری دریافت خواهند کرد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

آخرین اخبار

بین الملل