کد خبر: 222025
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۸
مدیران خودرو

آقایان بابک قدس ورزنده و سینا سهیلی دو برنده مسابقه عکاسی کمپین رنگی‌شو مدیران خودرو، توانستند با ثبت لحظه های ناب از طبیعت و محصولات مدیران خودرو برنده مسابقه عکاسی شوند تا راهی سفری سیاحتی به کشور چین شوند.

به گزارش «اخبار خودرو»، شرکت مدیران خودرو با هدف آشنایی مشتریان با مجموعه خودرو های برند MVM  و CHERY در مرداد ماه 1397 کمپین عکاسی را با موضوع طبیعت و خودرو برگزار کرد. حضور در این مسابقه و ارسال آثار برای عموم آزاد بود و شرکت کنندگان توانستند در زمان برگزاری این مسابقه بیش از 1000 تصویر ارسال کنند.
سفر این دو برنده به مقصد شانگهای چین از سه شنبه شب آغاز می‌شود و با برنامه های متنوع تیم استقبال کننده چینی تا یک هفته ادامه خواهد داشت. مسافران ایرانی به همراه تیمی از برندگان دیگر کشورها به سه شهر توریستی شانگهای، سوجو و ووهو عزیمت خواهند کرد تا از جاذبه های توریستی این شهر ها دیدن کنند. بازدید از فرهنگ و اداب رسوم 5000 ساله چین، موزه ها و همچنین پیشرفت های حاصله در تکنولوژیهایبکار گرفته شده در چین صورت خواهد گرفت. در پایان تیم بازدید کننده به شهر وهوو محل کارخانه چری چین اعزام خواهند شد تا از آخرین محصئلات و دستاورد های خودرو سازی این شرکت بازدید کرده و محصولات جدید تست نمایند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =

آخرین اخبار

بین الملل