شاهین

ثبت نام ۹ محصول گروه خودروسازی سایپا ازجمله محصول جدید شاهین و دو مدل جدید از سری S محصولات ساینا و کوییک از ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۱۸خردادماه آغاز شد و تا ساعت ۲۴ تاریخ ۲۰ خردادماه، به‌صورت شبانه‌روزی ادامه خواهد داشت. 

به گزارش «اخبار خودرو»، ثبت نام ۹ محصول گروه خودروسازی سایپا ازجمله محصول جدید شاهین و دو مدل جدید از سری S محصولات ساینا و کوییک از ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۱۸خردادماه آغاز شد و تا ساعت ۲۴ تاریخ ۲۰ خردادماه، به‌صورت شبانه‌روزی ادامه خواهد داشت. 
متقاضیانی که قبلا در طرح فروش فوق‌العاده خودرو نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کرده‌اند نیز می توانند با مراجعه مجدد به سایت فروش سایپا، خودرو مورد نظر خود را انتخاب کنند. شرایط پیش‌فروش جدید محصولات سایپا نیز مانند طرح فروش فوق‌العاده قبلی برنامه‌ریزی شده است تا بتوان خودرو را به‌صورت مستقیم به دست مصرف‌کننده واقعی رساند و نقش واسطه‌ها به پایین‌ترین حد ممکن برسد. برای ثبت نام در طرح پیش فروش یک‌ساله نیز شروط و محدودیت‌های قبلی مصوب ستاد تنظیم بازار اعمال خواهد شد.

  تمام پرداخت‌ها علی‌الحساب محسوب می‌شود
در مرحله اول ثبت نام پیش‌فروش یک‌ساله محصولات گروه خودروسازی سایپا، نیازی به واریز وجه نیست. همچنین اعلام شده است؛ در گام اول ثبت‌نام برای طرح پیش‌فروش یک‌ساله محصولات سایپا، رنگ خودرو قابل انتخاب نیست، اما در زمان ارسال دعوتنامه و تکمیل وجه بر اساس رنگ‌های قابل عرضه، متقاضی امکان انتخاب رنگ را پیدا می کند. 
در پیش‌فروش جدید یکساله محصولات سایپا، مانند طرح فروش فوق‌العاده خودرو افرادی امکان خرید پیدا می کنند که در قرعه‌کشی جزو منتخبین باشند. بعد از قرعه‌کشی که با حضور نهادهای نظارتی برگزار می شود، مشتریان منتخب ۴۸ ساعت فرصت دارند تا مبلغ پیش‌پرداخت خودرو مورد نظر خود را به‌صورت علی‌الحساب واریز کنند. باقی‌مانده مبلغ نیز در زمان تحویل خودرو دریافت می‌شود. در روش پیش‌فروش یک‌ساله، قیمت نهایی خودروها، به قیمت روز خواهد بود و بر اساس قیمت زمان تحویل در قرارداد مشتریان این عدد محاسبه خواهد شد.

 تنوع مبالغ پرداختی و زمان‌های تحویل
زمان تحویل خودروهای پیش‌فروش‌شده برای محصول شاهین (تازه‌وارد گروه خودروسازی سایپا) دی‌ماه ۹۹، کوییک S آبان‌ماه تا دی‌ماه سال جاری، خودرو سایناS مهرماه تا آذرماه ۹۹، کوییکR (دو رنگ) فروردین‌ماه تا خردادماه سال آینده، کوییک دنده‌ای فروردین‌ماه تا خردادماه سال ۱۴۰۰، وانت ۱۵۱ هم فروردین تا خرداد سال آینده است. همچنین زمان تحویل نیسان تک‌سوز و نیسان دوگانه‌سوز شهریور ۹۹ است و در نهایت خودرو نیسان دیزل هم شهریورماه تا آبان‌ماه امسال تحویل متقاضیان خواهد شد. 
میزان پیش‌پرداخت برای خودرو جدید سایپا (شاهین) ۸۰ میلیون تومان، کوییک اس ۴۰میلیون و ۸۰۰هزار تومان، ساینا اس ۳۹میلیون و ۸۰۰هزار تومان، کوییک R مبلغ ۳۹میلیون و ۵۰۰هزار تومان، کوییک دنده‌ای ۳۵میلیون و ۲۰۰هزار تومان، وانت۱۵۱ مبلغ ۳۴میلیون و ۶۰۰هزار تومان، نیسان تک‌سوز ۴۷میلیون و ۵۰۰هزار تومان، نیسان دوگانه‌سوز ۵۳میلیون و ۵۰۰هزار تومان و نیسان دیزل ۷۸میلیون تومان است. به مبالغ پرداختی در روش پیش‌فروش یک‌ساله، سود مشارکت یا سود انصراف تعلق نمی‌گیرد.

  از انصراف تا حذف متقاضی
هر فردی که در طرح پیش‌فروش خودرو در لیست منتخبین قرار گیرد، نمی‌تواند در طرح‌های بعدی یا فروش فوق‌العاده خودرو اقدام به ثبت نام کند. البته در هرمرحله از روش پیش‌فروش خودرو امکان انصراف وجود دارد. همچنین اگر اطلاعات واردشده در زمان ثبت نام با شروط وزارت صمت و اطلاعات متقاضی مغایرت داشته باشد، فرد از شرکت در قرعه‌کشی و حتی تحویل خودرو حذف خواهد شد. در نهایت فهرست انتخاب‌شدگان مانند طرح فروش فوق‌العاده از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا و همچنین پیامک به متقاضیان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =