هایما

شرکت ایران خودرو طرح فروش نقدی فوری خانواده هایما (بدون قرعه کشی ) با موعد تحویل ۳۰ روزه را با شرایط جدول ذیل ارائه می نماید:

به گزارش «اخبار خودرو» ، زمان شروع این طرح از ساعت ۹ صبح روز شنبه مورخ ۲۹/ ۰۵/ ۱۴۰۱ بوده و تا تکمیل ظرفیت و حداکثر تا مورخ ۳۱ / ۰۵ / ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت.

طرح فروش نقدی فوری بدون قرعه کشی خانواده هایما از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو - مرداد۱۴۰۱

شرایط عمومی و اختصاصی بخشنامه:

۱- به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد.
۲- ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.
۳- سند خودروهای واگاار شده از طریق این بخشنامه در رهن نمی باشد.

نکته ۱ : در این طرح قیمت خودرو قطعی می باشد ولیکن در صورت افزایش بیمه، مالیات و سایر الزامات قانونی، مشتری متعهدد بده درداخدت مابده
التفاوت می باشد.
نکته ۲ : نمایندگان محترم می بایست این بخشنامه را برای اطلاع بیشتر در محل رویت مشتریان قرار دهند.

مراحل ثبت نام و واریز وجه:

مرحله اول : متقاضی با مراجعه به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به آدرس sale.iranecar.com نسبت به انتخاب محصول مورد نظر خود اقدام نموده وسپس به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir انتقال داده می شود .

نکته ۱ : برای دریافت کد کاربری و کلمه عبور، لازم است متقاضی شماره شبا و تلفن همراه صحیح مربوط به خود را معرفی نماید. بدیهی است تبعات ناشی از عدم اعلام شماره شبا و تلفن همراه صحیح، بر عهده متقاضی می باشد.

نکته ۲ : متقاضیان می توانند قبل از انتخاب خودرو نیز نسبت به ایجاد دروفایل در سایت esale.ikco.ir اقدام نمایند.

مرحله دوم: دس از انتخاب نوع خودروی مورد نظر توسط متقاضی، در صورتی که فرد قبلآ در سایت دروفایل ایجاد نکرده باشد به مرحله ثبت اطلاعات هویتی هدایت شده و می تواند نسبت به ایجاد / ویرایش دروفایل اقدام نماید .

مرحله سوم: در دایان فرآیند ثبت نام، متقاضی جهت درداخت وجه خودروی انتخابی، به درگاه درداخت اینترنتی هدایت شده و اقدام به واریز وجه می نماید ، به وجوه واریزی از طریق غیر سایت ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir ، ترتیب اثری داده نمی شود.

مرحله چهارم: متقاضی می بایست دس از مرحله واریز وجه، نسبت به انتخاب کد نمایندگی مطابق با استان محل سکونت )آدرس و کددستی( و شرکت بیمه گر از طریق دنل کاربری در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir اقدام نماید. در غیر این صورت ، مسئولیت تاخیر در تخصیص خودرو بر عهده مشتری خواهد بود.

نکته ۱ : امکان واریز وجه در یک تراکنش از طریق کلیه کارتهای بانکی دارای قابلیت درداخت مبلغ این خودرو، میسر می باشد و لیکن با توجه به احتمال محدودیت سقف درداخت در برخی از کارتهای بانکی، لازم است متقاضیان محترم تا دیش از اقدام به ثبت نام از افزایش سقف درداخت کارت بانکی خود اطمینان حاصل نمایند.

نکته ۲ : در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف درداخت نخواهد شد.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • Ali IR ۰۷:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷
  2 0
  سلام. قیمت ها مسخره هست. ومردم را دارن مسخره میکنند. من در پیش فروشش شرکت کردم . افزایش 200 میلیون مگه چه خبره
 • رحمتی IR ۱۲:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷
  2 0
  از وزارت صمت تقاضا داریم این افزایش شامل طرح قرعه کشی یکپارچه نشه. خیلی ظلمه، باید ۶ ماه منتظر بمونیم، سودی هم به پولمون تعلق نمیگیره. پولش رو هم با سختی جور می کنیم. دیگه ۱۷۰ افزایش واقعا عجیبه و بی انصافیه...خواهش می کنیم پیگیری کنید. اصلا اگر قرار بود تحویل ۳۰ روزه بشه ما چرا باید ۶ ماه صبر می کردیم، دوباره پول بیشتر هم بدیم؟!!
 • Mehdi IR ۱۶:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷
  0 0
  سلام ،سال ۹۰ پنچ تا شش میلیون یه پرایدخشک میگرفتن ملت،لگن های ایرانخودرو روهم تا ۷ یا۸ میلیون ،آخه حلب جای روغن چه چیزی برآوردکردید،که این قیمت هاتون هست. خوبه آشنا تو عراق داریم و قیمت خودروهای صادراتی تون رو به ما رسوندن.
 • مسلم IR ۰۹:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۹
  2 0
  این بود سیاست حذف قرعه کشی، عمه ی منم بلد بود این کار رو بکنه شما مثلا سیاستمداری، این چه وضعیه آخه، به یکباره 200میلیون قیمت رو می‌کشید بالا بعد با کمال پررویی میگید ما قرعه کشی را حذف کردیم، انصافتون کجا رفته، مردم رو بدبخت کردین، چرا دست از سرمون برنمیدارین، من 3ساله میخوام ماشین عوض کنم چون مدل ماشینم خیلی پایینه تا میام بگیرم یک دفعه قیمت‌ها سرسام آور میره بالا، از خدا خجالت بکشید
 • مسلم IR ۰۹:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۹
  1 0
  با هزار بدبختی پول جور میکنیم اونوقت یکدفعه 200 میلیون میزارید روی قیمت، نمی‌گیرد یه کارمند چند سال طول میکشه تا بتونه این پول رو جور کنه، چرا اینقدر بی انصافید، از خدا نمیترسید
 • آفرین IR ۰۹:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۹
  0 0
  سلام خسته نباشید بدون سر و صدا 33 درصد افزایش قیمت دادید مگه چه اتفاق جدیدی افتاده که ما بی خبریم تکلیف کسانی که تو پیش فروش 238 تومان ریختند چی میشه . اگه افزایش با دلار است که هنوز نسبت به چند ماه قبل تغییر چشمگیری نداشته . اگه دل بخواهی و دوس داشتنی است که دمتون گرم.
 • Emad IR ۱۱:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۹
  1 0
  این افزایش قیمت به هیچ وجه منطقی نیست در حالی که قیمت خودرو روند نزولی داره. وزارت صمت باید پیگیری کنه.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =