کد خبر: 242381
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۵
مزایده

معاون سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: متقاضیان تا پایان امشب فرصت ثبت قیمت پیشنهادی برای مرحله دوم مزایده خودروهای وارداتی را دارند، سوم آبان هم رمزگشایی و برندگان اعلام می‌شوند.

به گزارش «اخبار خودرو» به نقل از تسنیم، سعید غلامی باغی معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با بیان اینکه این سازمان در مزایده شماره 566 واگذاری خودروهای سواری وارداتی را در دستور کار دارد، گفت: متقاضیان از تاریخ 26 مهرماه از انبارهای پنج استان بوشهر، خوزستان، مازندران، فارس و تهران بازدید کردند.

وی افزود: رمزگشایی از پیشنهادها، در روز سه‌شنبه سوم آبان‌ماه ساعت 14 در محل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با حضور نمایندگان دستگاه‌های قضایی و نظارتی برگزار می‌شود.

غلامی باغی با اشاره به عرضه 76 دستگاه خودرو در این مزایده بیان کرد: ارزش پایه خودروهای عرضه شده در مزایده شماره 566 خودروهای وارداتی 301 میلیارد تومان است.

معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: تا کنون استقبال خوبی از این مزایده به عمل آمده و بیش از 2 هزار و 200 ثبت‌نام در سامانه تدارکات الکترونیک دولت (ستاد) و روزانه بیش از 200 هزار بازدید از سایت ثبت شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =