کد خبر: 220841
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
آریزو6

شرکت خودروسازی چری را میبایست یکی از معتبرترین و موفق ترین شرکت های چینی نامید که میتواند سمبلی برای پیشرفت و توسعه صنعت خودروسازی این کشور باشد.

به گزارش «اخبار خودرو​»،  شرکت های معتبر چینی حرکت خود را در سالهای اخیر با مهندسی معکوس آغاز نمودند ، و توانستند از بهترین الگوهای جهان تجاربی ارزشمند را در زمیته مهندسی و طراحی کسب نمایند.
شرکت چری نیز از این قائده مستثنی نبوده  و به نوعی میتوان آنرا از پیشگامان  کسب تکنولوژی های روز دانست. صرف هزینه های هنگفت برای تشکیل یک تیم برجسنه از بهترین مهندسان بین المللی صنعت خودرو برای انتقال تجربیات خود ، همچین سرمایه گذاری و همکاری با مراکز معتبر تکنولوژی و دانشگاهی در سرتاسر دنیا  را میتوان استراتژی درست چری در کسب تکنولوژی به روز دانست.
شرکت چری از سال 2013 استراتژی جدیدی را آغاز نمود که بر پایه مهندسی و طراحی جدید که مختص محصولات چری باشد ، شکل پذیرفت ، تیگو7 ، تیگو5 ، اریزو5  را میتوان نمونه هایی از پیشرفت چری در خلق محصولات جدید و روز دانست.
حال شرکت چری وارد مرحله جدید به لحاظ تکنولوژی شده است ، که ماحصل این تکامل را میتوان در خودروی چری آریزو6 جدیدترین سدان لوکس این شرکت دید.
موتور 1.5 لیتری توربو این خودرو که توسط شریک قدیمی چری یعنی شرکت معتبر AVL شکل گرفته ، همراه با نسل جدید گیربکس های CVT چری که برای نخستین بار در خودروی اریزو6 مورد استفاده قرار گرفته ، از جدیدترین نوع تکنولوژی 9 سرعته استفاده میکند ، که همخوانی بسیار خوبی با موتور خودرو داشته و شتاب و نرمی بیشتری در هنگام حرکت ایجاد مینماید ، با باز کردن درب خودرو و مشاهده کنسول و حالمت لمسی آن ناخودآگاه به یاد خودروهای مفهومی می افتید  که دیزاین آن حس مدرن و کاربری همراه با تکنولوژی بالا را نشان میدهد.
چری اریزو6 قطعا محصولی با سبک جدید میباشد که بازگو کننده سبک جدید مهندسی چری می باشد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

آخرین اخبار

بین الملل