طرح جایگزینی خودروهای کارکرده مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو طرح جایگزینی خودروهای کارکرده با خودروی صفر کیلومتر را اخیرا با قدرت بیشتر آغاز کرده که در شرایط فعلی بازار خودرو کشور طرحی خاص و منحصر به فرد میباشد .

به گزارش اخبار خودرو ، در کلیه کشورهای پیشرفته شرکت های بزرگ خودروسازی به منظور مشتری مداری ، حفظ مشتری و رفاه مشتریان برنامه های ویژه ای برای جایگزینی خودروهای کارکرده با محصولات جدید خود دارند که حال در کشور ما و برای نخستین بار شرکت مدیران خودرو اقدام به انجام این طرح بزرگ نموده است.

نمایندگان منتخب مدیران خودرو در طرح جایگزینی در سطح کشور، با خرید خودروی کارکرده مشتری با قیمت کارشناسی شده و تقسیط نمودن مابه التفاوت مبلغ فروش خودرو و قیمت خودروی جدید امکان جایگزینی خودروهای کارکرده مشتریان را فراهم می کنند.

از مزایای این طرح میتوان به اقساط بلند مدت تا ۶۰ ماه، ارائه تسهیلات خرید خودروی نو تا سقف ۷۰ درصد و انجام کارشناسی قیمت خودرو کارکرده به صورت رایگان اشاره کرد.

شرکت ایرانیان خودرو به عنوان نماینده شرکت مدیران خودرو مجری این پروژه بوده و مشتریان سراسر کشور می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.iraniankhodro.com و یا www.mvmco.ir از نمایندگان منتخب مدیران خودرو و سایر شرایط طرح جایگزینی مطلع گردند.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • ۱ IR ۱۳:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۲
    0 0
    اصل پول خودرو بعلاوه سود کلان خود را از پیش پرداخت خودرو نقدی می گیرند و شصت تا هفتاد درصد پول خودرو که مفتی هست را بصورت اقساطی ۱۸ درصد تا ۶۰ قسط از خریدار می گیرند. مردم را مثل خودشان ... فرض کرده اند. تا ۵ سال که اقساط ماهی حدود ۱۰ یا ۱۱ میلیون تمام میشه ماشین دیگه اسقاط شده و نیاز به تعویض دارد چون هزینه تعمیرات و قطعات وحشتناک بالاست. یک مسئله دیگه اینکه اصلا نمابندگیهای ماشینهای چینی تعمیرکار ندارند و فقط قطعه عوض می کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =

آخرین اخبار

بین الملل