کد خبر: 29567
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۴

مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو گفت: دنا و دو محصول جديد ديگر ايران خودرو در سال 93 به بازار عرضه مي شود.

به گزارش دنیای خودرو ، مهندس هاشم يكه زارع صبح امروز – يكشنبه- در بازديد از مركز تماس شركت امداد خودرو ايران گفت: موج مسافرتي ايام نوروز از آخرين روزهاي سال گذشته آغاز شده و تا پانزدهم فروردين ماه ادامه خواهد داشت و ايران خودرو به عنوان بزرگترين خودروساز كشور وظيفه خود دانسته و مي داند كه در ايام خدمات پس از فروش و امدادي خود را به صورت ويژه ارائه كند.

 

مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو با بيان اينكه در 16روزي كه از اجراي طرح مشترك امداد نوروزي 93 گذشته روزانه حدود 2هزار خدمات امدادي به مسافران نوروزي ارائه شده است، اظهار كرد: نزديك به 98درصد از تماس هاي گرفته شده با امداد خودرو ايران در تماس اول پاسخ داده شده و در صورت نياز به خدمات، تيم هاي امدادي به طور ميانگين در مدت زمان كمتر از 22دقيقه به محل اعلام شده از سوي هموطنان رسيده اند.

 

مهندس يكه زارع ادامه داد: در ايام تعطيلات نوروزي ناوگان امدادي شركت امداد خودرو ايران با 2200 تيم امدادي به ارائه خدمات به هموطنان پرداخته اند. علاوه بر اين 550 نمايندگي خدمات پس از فروش شركت نيز فعال بوده اند كه از اين ميان 270 نمايندگي خدمات خود را به صورت شبانه روزي ارائه كرده اند.

 

مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو رضايت مشتري را محور اصلي تمام برنامه هاي اين شركت عنوان كرد و افزود: كاهش زمان انتظار براي ارائه خدمات امدادي مدنظر ما بوده و هست اما هدف اصلي اين است كه توليد محصولات شركت به لحاظ كيفي چنان ارتقا يابد كه مشتري دست كم در دو سال اول به جز براي تعويض فيلتر و روغن نيازي به مراجعه به تعميرگاه و نمايندگي ها نداشته باشد.

 

مهندس يكه زارع با بيان اينكه رسيدن به اين سطح از كيفيت در توليد محصولات دور از دسترس نيست، اظهار كرد: اين موضوع به عنوان يكي از محورهاي كاري ايران خودرو در دستور كار قرار گرفته و سعي مي كنيم در سه سال آينده به آن دست پيدا كنيم.

 

 وي مشاركت با شركت ديگر خودروساز كشور در اجراي طرح امداد نوروزي 93 را رويكردي مثبت توصيف كرد و افزود: ارائه خدمات به محصولات غير ايران خودروئي در چهارچوب وظايف اجتماعي شركت صورت گرفته است.

 

مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو در پاسخ به پرسش يكي از خبرنگاران در خصوص برنامه هاي اين شركت در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتي اظهار كرد: همانطور كه قبلا هم اعلام كرديم يكي از مصداق هاي عملي و عملياتي تحقق سياست راهبردي اقتصاد مقاومتي توسعه صادرات و تامين ارز مورد نياز از اين طريق است. توسعه صادرات محصولات نيز فقط با افزايش كيفي توليد و خدمات پس از فروش امكان پذير خواهد بود.

 

مهندس يكه زارع با بيان اينكه دنا و دو محصول جديد ديگر ايران خودرو در سال 93 به بازار عرضه مي شود، افزود: در سال 93 توليدات ايران خودرو افزايش مي يابد كه اين افزايش توليد به برقراري تعادل در بازار و ثبات بيشتر قيمت ها منجر خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =