بازدید معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو از خودرو سازی فردا

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو در بازدید از شرکت صنایع اتومبیل سازی فردا با اشاره به موضوع آلودگی هوا در کلان شهرها و حرکت به سمت توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست ، استفاده از خودروهای برقی در کشور را مزیت و الزام روز توصیف کرد .

به گزارش «اخبار خودرو»، امیر بیات با اشاره به اینکه مشکل خودرو های برقی قیمت تمام شده و باتری آن است ، گفت : وزارت صنعت و سازمان گسترش حمایت از تولید خودروها و موتورسیکلت های برقی را با نگاه دقیق و کارشناسی در سال جهش تولید در برنامه دارد.

بیات با ابراز خرسندی از نگاه و برنامه های شرکت خودرو سازی فردا در خصوص تولید خودروهای برقی گفت : باید به تعمیق و حداکثر سازی ساخت داخل این نوع خودرو ها اهتمام شود، چرا که در آینده استفاده از خودروها برقی اجتناب ناپذیر خواهد بود .

وی تصریح کرد : اگرچه موضوع تحریم و کرونا اقتصاد کشور را در مقطع کنونی با مشکلاتی مواجه کرده ولی همه باید برای کاهش این مشکلات تلاش مضاعفی را به کار گیریم و برنامه های آینده نگرانه را با جدیت دنبال کنیم .

اتومبیل سازی فردا در سمنان تولید خودروهای جدید بنزینی و برقی را در برنامه خود دارد و پیش بینی می شود تا اواخر شهریور دو محصول جدید را به بازار معرفی و عرضه می‌کند .

این شرکت خودروسازی در حال حاضر پژو پارس ایران خودرو را به صورت پیمانکاری برای این شرکت تولید می‌کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

آخرین اخبار

بین الملل