جی‌تی‌تایر

با توجه به کاهش کشش بازار،‌سبد فروش یزدتایر و گلدستون در خردادماه معادل 50درصد ماه قبل اعلام شد تا از فشار ورود کالای جدید به بازار کاسته شود.

به گزارش «اخبار خودرو»،گروه صنعتی رازی در راستای برخورد با پدیده زیرفروشی (دامپینگ) تایر،‌ نمایندگی عاملان متخلف را لغو می‌کند. به گزارش روزنامه «دنیای‌خودرو» دکتر محمدرضا تقی‌گنجی، مدیر هماهنگی گروه صنعتی رازی درحالی خبر از لغو کد نمایندگی یاتعلیق 16عامل فروش محصولات یزدتایر و گلدستون طی ۱۰روز گذشته خبر داد که در یک‌ماه گذشته بازار تایرهای رادیال سواری پس از چند سال دوباره با پدیده زیرفروشی مواجه شده است.
وی در گفت‌وگو با خبرنگار «دنیای‌خودرو» از برخورد قاطع تیم فروش گروه صنعتی رازی با نمایندگان متخلف خبر داد و گفت: با توجه به کاهش کشش بازار،‌سبد فروش یزدتایر و گلدستون در خردادماه معادل 50درصد ماه قبل اعلام شد تا از فشار ورود کالای جدید به بازار کاسته شود. از سوی دیگر طرح برخورد با عاملان متخلفی را که اقدام به زیرفروشی کالا می کردند، آغاز کردیم و نماینده‌های اصلی هر استان مکلف به شناسایی عاملان متخلف شده‌اند و حتی در مواردی که نماینده‌ای اقدام به زیرفروشی کند کالای او توسط نماینده اصلی خریداری و در انبار نگهداری می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه متاسفانه طی یکی‌دوسال گذشته که بازار تایر از سود 30تا 40درصدی برخوردار بود، نزدیک به 80نفر با سفارش و حتی اجبار به شبکه فروش ما اضافه شدند، گفت: این افراد به دلیل نداشتن تخصص در فروش تایر این روزها مشکلاتی را برای صنعت و بازار ایجاد کرده‌اند. ما برای حفظ تولید و صنعت و برهم نخوردن نظم بازار برخورد قاطعی را با این افراد آغاز کرده‌ایم.
در فاز اول 16نمایندگی تعلیق شده‌اند و باتوجه به اینکه گروه صنعتی رازی هیچ اجباری برای فروش کالای خود ندارد،‌ نمایندگانی که قادر به فروش کالا با قیمت مصوب نیستند از لیست عاملان فروش این شرکت حذف می‌شوند. وی همچنین از به‌کارگیری تکنولوژی وردشتاین در خط تولید گلدستون خبر داد و افزود: خوشبختانه کیفیت تایرهای گلدستون به شدت افزایش پیدا کرده و کیفیت آن قابل‌مقایسه با یزدتایر
است.
این مهم در خسارت‌های اعلامی کاملا مشخص بوده زیرا تا چند سال پیش میزان خسارت گلدستون بالا بود ولی امروز به شدت کاهش یافته و مانند یزدتایر شده است. وی تصریح کرد: به همین‌منظور از ابتدای خردادماه دریافت مابه‌التفاوت خسارت از تایرهای خسارت‌دیده گلدستون منتفی اعلام شد و هر تایر گلدستون در صورت خسارت دیدن بدون محدودیت و دریافت مابه‌التفاوت توسط عوامل فروش و حتی آپاراتی‌ها تعویض می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

آخرین اخبار

بین الملل