باتری‌های یو‌پی‌اس

در این گزارش تعدادی از فعالان بازار هشدار دادند که کمبود باتری و کاهش عرضه این محصول به‌بازار سبب افزایش قیمت آن خواهد شد و درعین حال آن‌ها از صادرات این محصول سخن به‌میان آوردند. موردی که با واکنش مدیر روابط‌عمومی انجمن تولیدکنندگان باتری ایران مواجه شد و آن را به‌طور کلی تکذیب کرد.

به گزارش «اخبار خودرو»،در شماره روز چهارشنبه (24/06/1400) روزنامه «دنیای‌خودرو» تعدادی از فعالان بازار باتری از کمبود این محصول در بازار به‌سبب کاهش عرضه باتری‌سازان به‌دلیل صادرات گلایه کردند. در این گزارش تعدادی از فعالان بازار هشدار دادند که کمبود باتری و کاهش عرضه این محصول به‌بازار سبب افزایش قیمت آن خواهد شد و درعین حال آن‌ها از صادرات این محصول سخن به‌میان آوردند. موردی که با واکنش مدیر روابط‌عمومی انجمن تولیدکنندگان باتری ایران مواجه شد و آن را به‌طور کلی تکذیب کرد.
دراین خصوص مدیر روابط‌عمومی انجمن تولیدکنندگان باتری ایران با بیان این‌که اظهارات چند تن از فعالان بازار درخصوص عرضه باتری کذب محض است، می‌گوید: «درپاسخ به‌مطلب مندرج در شماره 1496 چهارشنبه مورخه 24/06/1400 درخصوص هشدار فعالان بازار به‌افزایش قیمت باتری، به‌آگاهی می‌رساند صنعت‌باتری با اتکا به‌دانش فنی روز و توان متخصصان داخلی درسال‌های اخیر به‌مرز خودکفایی در تولید این محصول استراتژیک رسیده است.»
مدیر روابط‌عمومی انجمن تولیدکنندگان باتری در ادامه اظهار می‌کند: «تولیدکنندگان بیش از 95 درصد مواداولیه و قطعات مصرفی در تولید این محصول را بومی‌سازی کرده‌اند و درحال حاضر با ظرفیت تولید بیش از 12 میلیون عدد باتری در سال، نه‌تنها تامین نیاز بازار داخلی بلکه صادرات به کشورهای همسایه را نیز در برنامه کاری‌شان دارند.»
بنا به‌تاکید این انجمن، مطلب عنوان‌شده درخصوص عدم عرضه باتری و افزایش قیمت توسط تولیدکنندگان این محصول کذب محض بوده و توسط تعدادی از عوامل توزیع شایعه شده است.
مدیر روابط‌عمومی انجمن تولیدکنندگان باتری ایران اعلام می‌کند که تولیدکنندگان باتری با تمام توان به‌تولید و عرضه باتری در بازار ادامه می‌دهند تا مصرف‌کننده با هیچ‌گونه کمبودی مواجه نشود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

آخرین اخبار

بین الملل