کد خبر: 249465
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۶

شرکت KTL به‌عنوان ارائه‌دهنده خدمات پس از فروش خودروهای هیوندای، طرح تخصصی سرویس کلینیک تابستانه رایگان خودرو را از ۱۹ الی ۳۱ خردادماه برگزار می‌کند.

در این طرح مالکان و دارندگان خودروهای هیوندای با مراجعه به‌نمایندگی‌های مجاز KTL در سراسر کشور می‌توانند از خدماتی نظیر بازدید فیلتر تهویه‌مطبوع، بازدید و تنظیم فشار باد تایرها، بازدید تمام سیالات خودرو، بازدید سیستم سردکن صندلی‌ها (در خودروهای مجهز به این آپشن)، بازدید و بررسی عملکرد سیستم کولر، بررسی عملکرد کلی سیستم تهویه‌مطبوع، بررسی عملکرد سیستم فن رادیاتور خودرو با دستگاه، بررسی عملکرد صحیح دریچه‌های سیستم تهویه‌مطبوع و بررسی ظاهری عدم‌وجود نشتی در سیستم تهویه‌مطبوع و... بهره‌مند شوند.

همچنین مالکین این خودروها ضمن بهره‌مندی از خدمات بازدید ذکرشده در بالا، می‌توانند مشاور فنی لازم را از کارشناسان شرکت KTL مستقر در نمایندگی‌های مجاز این شرکت کسب کنند.

لازم به‌ذکر است که این طرح از شنبه مورخ ۱۹ خردادماه آغاز شده و تا ۳۱ خرداد ادامه دارد و همه خودروهای هیوندای موجود در کشور را در بر می‌گیرد. شرکت تجارت بین‌المللی و پشتیبانی کرمان‌خودرو (KTL) نماینده رسمی شرکت هیوندای‌موتور کره جنوبی در ایران با هدف فروش و ارائه خدمات پس از فروش به‌خودروهای سواری تولیدی و وارداتی شرکت هیوندای از ابتدای سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را شروع کرده است.

KTL از آن دست شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات است که سعی دارد استانداردهای اصلی هیوندای را به‌اجرا درآورد و به‌همین سبب جهت آسودگی خاطر مشتریان اقدام به‌اجرا و انجام چنین طرحی به‌صورت رایگان و سراسری کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =