کراس کلایمت میشلن

همان‌طور که می‌دانید لاستیک جزو مهم‌ترین بخش‌های یک خودرو محسوب می‌شود. در ادامه نگاهی به قیمت و مشخصات لاستیک‌های پرفروش از برندهای معروف خواهیم داشت.

به گزارش «اخبار خودرو»، همان‌طور که می‌دانید لاستیک جزو مهم‌ترین بخش‌های یک خودرو محسوب می‌شود. در ادامه نگاهی به قیمت و مشخصات لاستیک‌های پرفروش از برندهای معروف خواهیم داشت. مهم نیست در چه منطقه‌ای زندگی می‌کنید زیرا لاستیک‌هایی برای تمام فصول سال تولید می‌شوند. همچنین سازندگان لاستیک‌هایی مخصوص پیست، زمستان، تابستان، آفرود و بسیار شرایط دیگر تولید می‌کنند؛ اما منعطف‌ترین لاستیک‌ها از نوع چهارفصل هستند. این لاستیک‌ها می‌توانند در هر نوع شرایط آب‌وهوایی عملکرد مناسبی داشته باشند. لاستیک‌های چهارفصل قادر هستند به دلیل نوع طراحی مناسب برای دماهای بالا و پایین در فصول مختلف سال سواری خوبی را ارائه کنند. در ادامه قیمت و مشخصات لاستیک‌های چهارفصل پرفروش از برندهای معروف جهان را خدمت شما عزیزان تقدیم می‌کنیم.

پیرلی سینتوراتو P7
قیمت هر حلقه: ۱۷۹دلار

لاستیک چهارفصل پیرلی سینتوراتو P7 برای محصولات گوناگونی طراحی شده و آج‌های آن از طراحی مخصوصی برای کاهش سروصدا برخوردار هستند. همچنین بخش‌های تقویت‌شده خارجی در لاستیک نیز وجود دارند که باعث تردد بهتر از مسیرهای دشوار می‌شوند. این لاستیک می‌تواند به‌صورت ران‌فلت نیز خریداری شود تا در صورت پنچری به حرکت خود ادامه دهد.
میشلن پایلوت اسپرت ۴
قیمت هر حلقه: ۱۷6دلار

میشلن یکی از پیشتازان صنعت لاستیک‌سازی دنیاست و بنابراین جای تعجبی ندارد که یکی از بهترین ارائه‌کنندگان لاستیک‌های چهارفصل باشد. لاستیک پایلوت اسپرت ۴ چسبندگی لازم برای تمامی فصول سال را ایجاد می‌کند. این لاستیک از تکنولوژی هلیوپلاس برای ارائه کشش بیشتر حتی در دماهای زیر صفر سود می‌برد. لاستیک یادشده بهترین گزینه برای خودروهای اسپرت، کوپه‌ها و سدان‌های پرفورمنس و دیگر خودروهای پرقدرت خواهد بود.

کانتیننتال کانتکت‌تور A/S پلاس
قیمت هر حلقه: 77دلار

این لاستیک طول عمر بالایی دارد و تکنولوژی اکوپلاس نیز برای کاهش مصرف سوخت طراحی شده است. استفاده از متریال نرم نیز باعث خواهد شد خودرو سواری منعطف‌تری داشته باشد. لاستیک چهارفصل کانتیننتال از گارانتی ۱۳۰ هزار کیلومتری برخوردار بوده و آرامش خاطر را به خریداران اعطا خواهد کرد.

برجیستون درایو گارد
قیمت هر حلقه: 110دلار

لاستیک چهارفصل درایو گارد تجربه رانندگی خوبی را در هر چهارفصل خواهد داشت. این لاستیک برای اکثر خودروها مناسب بوده و هندلینگ و کشش لازم در مسیرهای خیس و یخ‌زده را ایجاد خواهد کرد. تکنولوژی ران‌فلت نیز باعث می‌شود بتوان تا ۹۰ کیلومتر را در صورت پنچری رانندگی کرد.

گودیر کامفورترد تورینگ
قیمت هر حلقه: ۱۵۷ دلار

استفاده از تکنولوژی‌های خاص گودیر در این لاستیک باعث ارائه سواری نرم و راحتی خواهد شد. لاستیک یاد شده را می‌توان برای اکثر خودروهای خانوادگی سفارش داد. گارانتی ۱۳۰ هزار کیلومتری نیز باعث آرامش خاطر خریداران خواهد شد.

پیرلی اسکورپیون استرادا
قیمت هر حلقه: ۱۲۰ دلار

گزینه اصلی پیرلی برای شاسی‌بلندها و وانت‌ها همین لاستیک استراداست. این تایر سواری نرم و عملکرد بسیار خوب را باهم ارائه می‌کند. همچنین کاهش مصرف سوخت و سروصدای کم نیز جزو ویژگی‌های کلیدی اسکورپیون استرادا خواهد بود. وجود شیارهای طولی باعث می‌شود پایداری این لاستیک در شرایط مختلف بهبود یابد. همچنین استفاده از سیلیکا نیز بر طول عمر لاستیک پیرلی می‌افزاید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =